O Nás

Vznik nechtového štúdia Daramia v Trnave

Nechtové štúdio Daramia Women’s Beauty vzniklo v  roku 2013 v Trnave ako túžba robiť to, čo človeka baví, a tak s kuchynským stolom, dvomi stoličkami, jednou lampou a prázdnymi vreckami s prenajatým priestorom v prízemí ubytovne sa začal proces premeny sna na realitu.

Od tohoto bodu sme už ušli kus cesty plnej úspechov i neúspechov, skúšok aj poznaní.

Čo Vám poviem, rozniesť stovky letákov s výsledkom menším ako jeden príspevok na facebooku – minimálne sme spravili niečo pre svoje zdravie.  : D

Tí, čo sú s nami dlhšie, vedia, že sme parkrát zmenili adresu v rámci Trnavy, postupne dopĺňali vybavenie, prinášali inovácie nie len pri robení nechtov, ale aj starostlivosti o zákazníka a to všetko pre jediný cieľ:  my Vám nechceme poskytnúť len službu, my Vám chceme vytvoriť prostredie, do ktorého sa budete tešiť.

Taká kávička, čaj, sms, ktorá Vám cinkne, že už je čas prísť je len málo z toho čo sa snažíme pre zákazníkov spraviť a stále hľadám Ďalšie možnosti  ; -)

A tak nakoniec sme tu, na našej poslednej adrese Františkánska 3, Trnava. Z jedného kuchynského stola a dvoch stoličiek na začiatku k nechtovému štúdiu Daramia Women’s beauty, ktoré poznáte dnes, z jednej osoby a la vlastník svojho pracovného miesta, zamestnávateľ, a stále chceme ísť Ďalej.

Vám všetkým, ktorí ste s nami aj tým, ktorí s nami boli v minulosti, vďaka Vám tento sen pokračuje, Ďakujeme.