Služby v nechtovom štúdiu Daramia Women’s beauty Trnava

Gélové nechty

Zničené nechty?
Štiepiace alebo príliš jemné?
Neustále krátke a keď Vám už náhodou vyrastú, tak sa zase zlomí niektorý necht a vyzerá to škaredo?
Staráte sa o svoje nechty, ale nikam to nevedie a Vy by ste tak veľmi chceli mať ruky stále upravené?

Pre nechty, ktoré sa príliš lámu, alebo sú jemné odporúčam gélové nechty predĺžené umelým tipom. Tip sa však skracuje na takú dĺžku aká práve vyhovuje zákazníčke, v závislosti od jej práce, záľub alebo iných činností, ktorým sa v bežnom živote nevyhne.

Ďalšou výhodou umelých tipov je aj tvar nechtu, necht sa dá vymodelovať do mandľového, guľatého tvaru, špicatého alebo veľmi obľúbeného hranatého tvaru.  
Na upravený necht sa ďalej nanáša tenká podkladová vrstva UV gélu, po vytvrdnutí v UV lampe sa nanáša ďalšia trochu hrubšia vrstva modelovacieho UV gélu.
Po vytvarovaní nechtu sa prechádza na zdobenie podľa želania zákazníčky. Biela špička alebo farebná? Či trblietky? Alebo celý necht farebný? Budeme aj kresliť? To všetko sa dá. Záleží len na chuti experimentovať a vymýšľať nové zdobenia. Dôležité je, aby sa zákazníčka cítila so svojimi nechtami príjemne a prirodzene.
Na ozdobené nechty sa nanesie vrchná vrstva priesvitného UV gélu, ktorá celé zdobenie chráni.
Na záver ešte ošetrenie okolia nechtov vyživujúcim olejčekom a krém na ruky.

Potrebný čas na gélové nechty v Trnave v Nechtovom štúdiu Daramia je od 1,5 až do 2,5 hodiny podľa toho, aké chce zákazníčka zdobenie.

Spevnenie prírodných nechtov gélom

Máte krásne, dlhé, pevné nechty, ale starať sa o ne a zdobiť ich Vás veľmi nebaví?
Alebo sa Vám pravidelne na čerstvo nalakované nechty niečo nepekné odtlačí?

Na to je ľahké riešenie –  spevnenie prírodných nechtov UV gélom. Výhodou je, že nechty sú nie len spevnené, ale aj stále upravené a ozdobené podľa Vašich predstáv.


Postup je jednoduchý: podľa želania zákazníčky sa upraví dĺžka a tvar nechtu, na zmatnený povrch sa nanáša tenká vrstva UV gélu, ktorá sa suší v UV lampe 2 minúty. Ďalšia vrstva je o niečo hrubšia, jej úlohou je spevniť a vymodelovať necht. Na takto namodelované nechty sa nanáša zdobenie podľa želania zákazníčky.
Na záver sa nanesie vrchná vrstva UV gélu, ktorej hlavnou úlohou je chrániť celé zdobenie nechtov a dodáva im lesk.

Čas na spevnenie prírodných nechtov UV gélom v Trnave v Nechtovom štúdiu Daramia trvá od 1 hodiny do 1,5 hodiny. Všetko závisí od náročnosti zdobenia.

Dorábka gélových nechtov

Prešli 3 – 4 týždne a je výrazne vidieť, že nechty už začínajú vyrastať?
Je najvyšší čas objednať sa na dorábku nechtov.

Dorábka nechtov sa robí nasledovne: po zatlačení nechtovej kožičky sa opilníkuje vrchná vrstva UV gélu aj so zdobením, takže necht ostane čistý, bez akýchkoľvek trblietok, kamienkov, či farieb.
Po spilníkovaní a očistení od prachu sa nanáša podkladová vrstva UV gélu, ale iba na vyrastenú časť nechtu, tak isto sa potom nanáša aj modelovacia vrstva UV gélu.  Po vytvrdnutí v UV lampe  je treba necht očistiť. 
Následne sa nanáša zdobenie, ktoré si zákazníčka vybrala.  Po ozdobení nechtov sa nanesie vrchná vrstva UV gélu, ktorá celé zdobenie chráni pred poškodením. 
Dorábka sa končí ošetrením okolia nechtov vyživujúcim olejčekom a krémom na ruky.

Celá dorábka gélových nechtov v Trnave v Nechtovom štúdiu Daramia trvá zhruba 1,5 – 2 hodiny ako pri spevňovaní prírodných nechtov UV gélom, tak aj pri predlžovaných nechtoch umelým tipom.

Japonská manikúra

Štiepiace sa nechty?
Jemné nechty?
Chýbajú Vašim nechtom vitamíny?
Žiadny lesk?
Odporúčam Vám japonskú manikúru. Čo to je?

Je to veľmi obľúbenou možnosťou ošetrenia prírodných nechtov, pretože nechty nie len zregeneruje, ale poskytne im veľké množstvo minerálov a vitamínov. Ochranná vrstva, ktorá sa vytvára vtieraním vyživujúcich práškov do nechtov chráni pred mechanickým poškodzovaním a udržiava v nechtoch dôležité látky – lipidy.

Postup je jednoduchý: nechty sa najskôr zmatnia jemným pilníkom a následne sa jedným smerom vtiera leštičkou pasta, ktorá obsahuje horninu hentonit. Hneď po aplikovaní prvej pasty sa nanáša prášok, ktorý dodá nechtu výrazný lesk a je obohatený o kremík, zinok, panthenol, včelí vosk, parafín, lanolín, vitamíny A, E, H a provitamín B5. 
Vzhľadom na jej zloženie je vhodná aj pre alergikov.

Ošetrenie nechtov japonskou manikúrou v Trnave v Nechtovom štúdiu Daramiatrvá 30 – 40 minút a je vhodné opakovať každé 3 týždne.

Suchá manikúra

Problém pri lakovaní nechtov napr. ľavou rukou ak ste praváčka?
Alebo Vás lakovanie iba nebaví, ale nechty máte nalakované rada?

Suchá manikúra je práve riešenie pre dámy, ktoré majú radi upravené  ruky, no gélové nechty ich veľmi nelákajú. 
Má veľmi jednoduchý postup a je vhodná ako na bežné nosenie do práce, či doma, tak aj na oslavy, či iné významné udalosti, kedy chcete vynikať aj krásnymi nechtami.

Na nechtovú kožičku sa nanesie zmäkčovač kožičky a nechá sa krátko pôsobiť, potom treba kožičku zatlačiť pomarančovým drievkom. Následne sa upravuje dĺžka a tvar nechtu podľa želania zákazníčky, nechty by mali byť rovnako dlhé a tvarované. Po nanesení vyživujúceho laku s keratínom sa nanáša lak, ktorý môže byť podľa priania zákazníčky farebný alebo priesvitný. Necht je možné nalakovať farebným lakom celý alebo iba špičku, ďalej sa môžu na dozdobenie nechtu použiť trblietky, kamienky alebo nálepky.
Po ozdobení sa nanesie vrchná vrstva priesvitného lesklého laku a nechá sa zaschnúť.

Suchá manikúra v Trnave v Nechtovom štúdiu Daramia môže trvať 30 minút až 1 hodinu.

Mokrá manikúra

Problém pri lakovaní nechtov napr. ľavou rukou ak ste praváčka?
Alebo Vás lakovanie iba nebaví, ale nechty máte nalakované rada?
Či keď si lakujete nechty, tak máte vždy najviac práce a čerstvo nalakované nechty sa Vám zničia?

Ak patríte k dámam, ktoré majú radi upravené ruky, ale gélové nechty sa im nepáčia, tak je tu riešenie práve v mokrej manikúre.

Ruky sa ponoria do príjemného teplého  vodného kúpeľa, aby nechtová kožička zmäkla a dala sa ľahšie zatlačiť. Po tomto kúpeli sa upraví dĺžka a tvar nechtov a ide sa na samotné lakovanie.
Podkladová vrstva sa lakuje priesvitným lakom s vyživujúcimi látkami ako napr. s keratínom. Na ďalšiu vrstvu sa aplikuje farebý alebo priesvitný lak podľa želania zákazníčky. Na ozdobené nechty sa nanesie vrchný lak s top leskom.

Mokrá manikúrav Trnave v Nechtovom štúdiu Daramia môže trvať 30 minút až 1 hodinu.

Manikúra pre pánov

Rád ste upravený a ani Vaše ruky nie sú výnimkou?
Čisté a ošetrené nechty sú Vašou súčasťou?
Alebo plánujete zmenu?
Aj ženy majú na mužoch radi upravené nechty!

Riešením je pre Vás manikúra pre pánov.

V prvom rade sa upraví tvar nechtu jemným pilníkom, tak aby boli nechty krátke. Po zatlačení nechtovej kožičky sa  nanesie podkladový lak s výživou, ktorý nechty obohatí o vitamíny.
Pre konečný vzhľad prírodne vyzerajúcich nechtov sa nanesie lak s matňujúcim  efektom. Takže nechty na mužovi nevyzerajú výstredne, ale prirodzene upravené. 
Na záver sa nanesie vyživujúci olejček na ošetrenie okolia nechtov a krém na ruky.

Manikúra pre pánov v Trnave v Nechtovom štúdiu Daramia trvá približne 20 – 30 minút.

Masáž rúk

Pokožka na rukách je veľmi často namáhaná, no patrí jej len malá starostlivosť, preto je dobré ruky masírovať.

Nie len že sa zregenerujú ruky a prsty, ale tiež sa prekrvia.  Po masáži s masážnym olejom ostane pokožka na rukách krásne jemná a hydratovaná.

Masáž rúk sa robí najskôr na jednej ruke od končekov prstov až po lakeť z vnútornej aj vonkajšej strany, potom tak isto aj na druhej ruke.
Pohyby sú krúživé alebo poklepávaním. Pri masáži rúk sa uprednostňujú jemné dotyky.

Masáž rúkv Trnave v Nechtovom štúdiu Daramia trvá zhruba 10 minút.